Elhalasztva! A gödi Huzella Kert fejlesztése- lakossági fórum

Elhalasztva! A gödi Huzella Kert fejlesztése – LAKOSSÁGI FÓRUM

A romló vírushelyzetre való tekintettel elhalasszuk a Gödi Huzella Kert fejlesztése kapcsán 2022. február 18-ra meghirdetett lakossági fórumot.
Az új dátumot a vírushelyzet javulása függvényében, várhatóan április második felére tervezzük. Amint már pontosan lehet tudni a dátumot, akkor közzétesszük.

Tisztelt Gödi Polgárok!

A gödi Huzella Kert fejlesztése széleskörű társadalmi bevonással és a nyilvánosság biztosításával történik. Ezúton meghívjuk Önöket a témában tartandó lakossági fórumra.

Időpont: 2022. február 18. péntek, 18.00-tól

Helyszín: József Attila Művelődési Ház, 2131. Göd, Pesti út 72.

A lakossági fórum szervezője: A Füvészkertért Alapítvány

A lakossági fórumot vezeti: Dr. Orlóci László, az ELTE Füvészkert igazgatója

Felkért szakértők:

Gáhy Kornél, építész, a kert felújítandó épületeiről kérdezhető

Debreczeni Péter, a természetvédelmi kezelési terv szakértője, a kert természetvédelmi értékeinek óvásáról kérdezhető

Papp László, a Füvészkertért Alapítvány kuratóriumi elnöke, a felújítás beruházója

Szakács-Nagy Zsuzsa, programszervező, a gyerek és felnőtt programokról, attrakciókról kérdezhető

Részvétel csak előzetes regisztrációval, a kérdés megadásával, és a szakértők kiválasztásával lehetséges.

Regisztráció itt.

Kérjük a lakossági fórumon részt venni szándékozókat, hogy tartsák be az aktuális járványügyi előírásokat.

Minden további kérdését kérjük küldje az alábbi címre:

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Papp László

kuratóriumi elnök