Füvészkertért Alapítvány - Adományozás, örökbefogadás

JEGYVÁSÁRLÁS

ADOMÁNYOZÁS

A Füvészkertért Alapítvány a beérkezett adományokat a Füvészkert (ELTE FÜVÉSZKERT BUDAPEST, GÖD HUZELLA KERT) széleskörű, minden szintre kiterjedő oktató és ismeretterjesztő tevékenységének fejlesztésére, támogatására, valamint a Kertnek, mint kulturális és természeti örökségnek egységes egészként történő megőrzésére használja fel. Minden adományt és támogatást előre is köszönünk!

ÖRÖKBEFOGADÁS

Az ELTE Füvészkertben évek óta sikeresen zajlik a növények örökbefogadása. Ezzel a kertet támogatni akaró látogatók a Füvészkertért Alapítványnak juttatott adományaikkal segítik a Kert működését. Az ELTE Füvészkert örökbefogadási rendszere szerint – látogatóink igénye alapján is – a Kertben található valamennyi növény örökbe fogadható. Az örökbefogadással az örökbefogadó a kiemelten közhasznú Füvészkertért Alapítványt támogatja.